O nas

Witamy w Cone School

CENTRUM JĘZYKOWE Cone School jest jedną z najstarszych oraz najprężniej działających szkół językowych w Chojnicach prowadzącą kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Już od 2004 roku uczymy z pasją języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Jesteśmy jedną z trzech szkół w województwie pomorskim, która otrzymała Akredytację Callan Method Organisation Limited (www.callan.co.uk) mająca prawo nauczać angielskiego Metodą Callana.

W naszej szkole zapewniamy dzieciom naukę języka obcego przy pomocy najnowszych tablic interaktywnych QOMO, które umożliwiają wyświetlanie dowolnej zawartości komputera, np. pliki Microsoft Office, strony www, pliki multimedialne, zdjęcia oraz filmy. Programy multimedialne przygotowane przez Wydawnictwo Cambridge i Macmillan ułatwiają naukę naszym młodym słuchaczom.

W roku szkolnym 2016/2017 wprowadziliśmy do naszej oferty naukę języka hiszpańskiego dla dzieci
i dorosłych.

W celu lepszej komunikacji ze słuchaczami i rodzicami od roku szkolnego 2016/2017 wprowadziliśmy        e- dziennik, w którym rodzice mogą sprawdzić sobie informacje o swoich dzieciach tj. płatności, oceny, obecności a słuchacze dodatkowo materiały do nauki udostępniane przez nauczycieli.

W roku szkolnym 2017/2018 uczniom, którzy uczą się Metodą Callana udostępniliśmy platformę do nauki angielskiego opracowaną przez Callan Method Organisation.

W 2016 roku CENTRUM JĘZYKOWE Cone School zostało wyróżnione przez niezależną, zewnętrzną organizację i otrzymało Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA.

CENTRUM JĘZYKOWE Cone School posiada status instytucji szkoleniowej wpisanej do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku pod numerem ewidencyjnym 2.22/00077/2008

 
 
images