O nas

Witamy w Cone School

CENTRUM JĘZYKOWE Cone School jest jedną z najstarszych oraz najprężniej działających szkół językowych w Chojnicach prowadzącą kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Już od 2004 roku uczymy z pasją języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Posiadamy Akredytację Callan Method Organisation Limited (www.callan.co.uk)

W naszej szkole zapewniamy dzieciom naukę języka obcego przy pomocy najnowszych tablic interaktywnych QOMO, które umożliwiają wyświetlanie dowolnej zawartości komputera, np. pliki Microsoft Office, strony www, pliki multimedialne, zdjęcia oraz filmy.

W roku szkolnym 2016/2017 wprowadziliśmy do naszej oferty naukę języka hiszpańskiego dla dzieci
i dorosłych.

W celu lepszej komunikacji ze słuchaczami i rodzicami dzieci, które uczęszczają na nasze kursy od roku szkolnego 2016/2017 wprowadziliśmy e- dziennik, w którym udostępniane są przez lektorów dodatkowe materiały do nauki, oceny oraz obecności uczniów na zajęciach.

W 2016 roku CENTRUM JĘZYKOWE Cone School zostało wyróżnione przez niezależną, zewnętrzną organizację i otrzymało Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA.

CENTRUM JĘZYKOWE Cone School posiada status instytucji szkoleniowej wpisanej do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku pod numerem ewidencyjnym 2.22/00077/2008

 
 
images