Dzieci uwielbiają gry i zabawy, dlatego też na kursie j. angielskiego dla dzieci łączymy naukę z elementami gier po to, aby chłonęły one wiedzę wszystkimi zmysłami. Dzięki temu nasze zajęcia nie pozwalają na nudę, uczą i zapewniają dobre wyniki.

Specjalna metoda nauczania, opracowana na podstawie podręczników rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, wydawnictwa Cambridge University Press i Macmillan pozwala dostosować poziom nauczania do wieku dziecka, zapewniając rewelacyjne wyniki nauczania języka angielskiego zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. 

Podręczniki wzbogacone są o specjalnie opracowane ćwiczenia, udostępnione dzieciom na płytach CD, które zapewniają równoległe rozwijanie czterech sprawności językowych: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. 

W CENTRUM JĘZYKOWYM Cone School dzieci korzystają z najnowszych  tablic interaktywnych QOMO co sprawia, że prowadzone zajęcia są nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim skuteczne. Tablice interaktywne nie wymagają używania specjalnych wskaźników ponieważ zamontowane w krawędziach czujniki podczerwieni wykrywają dotknięcie tablicy również palcem czy dowolnym przedmiotem. 

Postępy w nauce sprawdzane są na bieżąco poprzez testy kontrolne po każdym dziale oraz egzaminy semestralne. 
Ważne jest dla nas dobre samopoczucie uczniów, dlatego z dużą starannością dobieramy grupy pod względem wieku
i stopnia zaawansowania. 

Zajęcia dla dzieci odbywają się w grupach - od 5 do 10 osób, dwa razy w tygodniu po 50 minut.